Тест2

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПОКОЛІННЯ

Міжнародна Громадська  Організація  «Європейське Покоління» — це об’єднання громадян України та Європи, які етнічно,громадсько чи політично мають відношення до України.  Тому члени ГО «ЄП»  не байдужі до процесів, які відбуваються вУкраїна  після Майдану Гідності,  під час війни з окупантом та в період складних процесів реформування Держави.
 
        Зважаючи на всі кризові процеси в Україні та складний процес реформування адміністративно-управлінського устрою ДержавиГО «ЄП» бере активну участь  в розбудові  перших в Україні ОТГ.
 
ОТГ – фундамент успішної Держави, виклик, водночас і шансстановлення ефективної моделі управління та шлях дорозвиненої України  тому  «Європейське Покоління» — вжезареєстровано в державі Україна та розпочинає розбудову Об’єднаних Територіальних Громад  у вигляді представництва в депутатському корпусі  ОТГ саме з метою розбудови  та розвиткуОТГ . В 11 регіонах відкриті представництва ГО «ЄП», бо ціль ГО «ЄП» — з’єднувати без посередньо громади Європи з Громадами України.
 
           Дніпропетровщина має стратегічне значення для  України, тому акцент у роботі ГО «ЄП» зроблено в першу чергу  на Громади Дніпропетровщини. В регіоні  створені депутатські Групи «Європейське Покоління» в ОТГ для прямої співпраці   депутатських корпусів ОТГ України з  Громадами  Європейських Країн  у питаннях обміну досвідом та спільної роботи над  інвестиційними проектами, залучення грантів для розбудовиінфраструктури громад.  
   

    Депутатські групи  створені в ОТГ Дніпропетровщини:
 — 
Любимівська ОТГ— Могилівська ОТГ— Китайгородська ОТГ, 
 
— Українська ОТГ— Девладівська ОТГ — Петриківська ОТГ 
 
 

Завдання ГО «ЄП» — співпраця з депутатськими та громадськими активами, вибудова стратегій розвитку сталих громад.
 

Ціль ГО «ЄП» – інвестування інтелектуальне, культурне, екологічне, фінансове та майнове в ефективне управліннята розбудову інфраструктур ОТГ.